3. Тухел: Изминахме само половината път към 1/4-финала

Тухел: Изминахме само половината път към 1/4-финала

Най-важното е, че играхме като отбор - това бе ключът към успеха, допълни спецът

Треньорът на Пари Сен Жермен Томас Тухел нямаше как да не е доволен след победата с 2:0 над Манчестър Юнайтед на “Олд Трафорд” в първия мач между двата тима от 1/8-финала в Шампионската лига.

Той обаче предупреди, че все още нищо не е решено и отборът му е изминал само половината път към следващата фаза.

“Получи се добра смесица от бързина, агресия и спокойствие с топка в крака. Използвахме халфовете си, за да контролираме развитието на мача. През първото полувреме губехме твърде лесно топката, защото прибързвахме в половината на съперника.

През втората част контролирахме мача. На полувремето направихме някои промени в тактиката, но най-важното е, че играхме като отбор - това бе ключът към успеха. Намалихме дистанцията между линиите и успяхме да опазим добре Погба и Рашфорд.

Щом ние успяхме да спечелим като гост, същото може да стори и Ман Юнайтед в реванша.

Нека се порадваме на тази победа, но след това трябва да мислим за ответния двубой, както и за срещата със Сент Етиен през уикенда. Не можем отсега да мислим за 1/4-финала. Изминали сме само половината път. За момента водим, но това е само полувремето. Трябва да покажем същата игра и в реванша”, заяви Тухел.

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1