3. Три загуби от три мача за Бала в Бундеслигата

Три загуби от три мача за Бала в Бундеслигата

Чудо трябва на Кайзерсаутерн, за да оцелее след 1:2 у дома срещу Хофе

Кариерата на Красимир Балъков като наставник в Бундеслигата не тръгна по най-приятния начин. Бала направи трета поредна загуба начело на Кайзерслаутерн откакто пое тима и „червените дяволи” вече са на цели 8 точки от спасителното 16-то място, заемайки убедително последно място.

Днес на „Фриц-Валтер Щадион” Кайзерслаутерн загуби с 1:2 от Хофенхайм в 29-ия кръг пред над 40 000 души и остана с минимални шансове за щастлив край на сезона.

Роберто Фирмино спечели дузпа за Хофе в средата на първата част и босненският халф Сеяд Салихович я реализира за 0:1.

Гостите играеха по-уверено и увеличиха аванса си през втората част. Борис Вукчевич бе точен 20 минути преди края и направи задачата на домакините непосилна – 0:2.

Все пак централният защитник на Кайзерслаутерн Александър Бугера върна един гол в 86-ата минута за 1:2, но попадението остана само почетно.

Кайзерслаутерн е на дъното с 20 точки, а Хофе е 10-ти с 37.

Лондонският Челси разби вкъщи белгийския Гент

Какъв мач! Юнайтед пропиля аванс от два гола срещу Порто, но Магуайър спаси тима си от загуба в края (ВИДЕО)