3. Тотнъм помля Фиорентина с 3:0 на "Уайт Харт Лейн" (ВИДЕО+СНИМКИ)

Тотнъм помля Фиорентина с 3:0 на "Уайт Харт Лейн" (ВИДЕО+СНИМКИ)

И без Хари Кейн "шпорите" се разправиха с италианците

Тотнъм категорично помля Фиорентина с 3:0 на реванша на „Уайт Харт Лейн” от 1/16-финалите на Лига Европа и се класира за осминафиналите с общ резултат 4:1.

Отборът на Маурисио Почетино нямаше никакво намерение да разчита на ремито 1:1 от първия мач и излезе за победа, макар и без контузените Хари Кейн и Муса Дембеле.

В 25-ата минута Деле Али отклони пас на Шадли на пътя на Райън Мейсън, който влезе в наказателното поле, нагласи се и прати по земя в далечния десен ъгъл – 1:0.

„Виолетовите” на Пауло Соуса така и не успяваха да затруднят завърналия се на вратата на „шпорите” Уго Лорис.

Вместо това в 63-ата минута Татарушану изби силен удар, Деле Али не успя да направи добавка, но топката се търкули към Ерик Ламела, който завъртя безупречно до гредата за 2:0.

9 минути преди края капитанът на Фиорентина Гонсало Родригес си вкара автогол, засичайки центриране на втора греда небрежно и кълбото срещна напречната греда по пътя към мрежата – 3:0.

Ливърпул иска играч на Борусия Д

Ливърпул проявява сериозен интерес към Джейми Гитънс и дори изпраща скаути за мачовете на Борусия Дортмунд и младежкия национален отбор на Англия

Кан: Нюбел е предимство за титулярен вратар на Германия

Легендарният вратар Оливер Кан не вижда фаворит в надпреварата за титулярната позиция в германския национален отбор по футбол между Александър Нюбел и Оливер Бауман

Милан иска двама датчани

Милан проявява сериозен интерес към халфовете на датския национален отбор Мортен Френдруп и Андреас Олсен

Влахович напуска Ювентус?

Бъдещето на Душан Влахович в Ювентус остава под въпрос

Треньорът на Англия коментира екпериментите си

Вижте какво каза Лий Карсли

Треньорът на Испания се кефи на победата над Дания

Доволни сме от победата и начина, по който приложихме на терена стратегията ни за мача

Северна Ирланди и Беларус врътнаха 0:0 в нашата група