3. Торино и Интер направиха 3:3 в голово шоу (ВИДЕО)

Торино и Интер направиха 3:3 в голово шоу (ВИДЕО)

"Нерадзурите" играха с 10 души от 5-та минута

Отборът на Интер записа трети пореден мач без победа, след като тази вечер завърши наравно 3:3 с тима на Торино. Срещата се игра на стадион "Олимпико" и бе от програмата на 8-ия кръг на италианската серия "А".

"Нерадзурите" се представиха повече от страхотно, след като съумяха да вкарат 3 попадения на противника с човек по-малко, след като Ханданович бе изгонен директно в 5-та минута, а реферът отсъди и дузпа за "биковете". Резервата Карисо обаче спаси изстрела от бялата точка на Черчи.

Натискът на Торино все пак даде резултат в 21-ата минута, когато При едно центриране в наказателното поле Роландо не се намеси добре и с глава продължи топката към непокрития Александър Фарнеруд, който от близо със силен удар направи резултата 1:0.

В добавеното време на първата част обаче Интер успя да се върне в мача. Вратарят на Торино Даниеле Падели не излезе добре при едно центриране и позволи топката да стигне до Фреди Гуарин, който със задна ножица простреля опразнената врата за 1:1.

Втората част също стартира по-силно за "биковете", които си върнаха аванса в 53-ата минута, когато Черчи навърза няколко защитници в пеналта и подаде за Имобиле, който с прекрасен удар не остави шансове на вратаря за 2:1.

Радостта на домакините обаче бе кратка, тъй като в 55-ата минута при центриране в наказателното поле отново вратаря Падели излезе неразчетено и подари топката на Паласио, за когото не бе проблем да я прати в опразнената врата за 2:2. В 71-ата минута пък гостите стигнаха и до пълен обрат. Ишак Белфодил напредна по дясното крило и пусна остър пас по земя към Паласио, който с шпагат прати топката в мрежата за 2:3.

До края на мача Торино се хвърли в търсене на нов гол и в даденото от рефера продължение съумя да стигне до точката. Тогава Беломо прати балонно центриране в наказателното поле, което хвана неподготвен вратаря Карисо и без никой да играе с топката тя се озова в далечния ъгъл на вратата му за крайното 3:3.

С това равенство Интер пропусна да влезе в топ 4 и вече трети пореден мач няма победа в актива си, като заема 5-ото място с 15 точки. Торино пък остава на 10-ото място с 10 точки.