3. Тевес: Не мога да обвинявам съдията

Тевес: Не мога да обвинявам съдията

"Трябва да мислим за собственото си представяне и грешките, които допуснахме", смята нападателят на Ювентус

Нападателят на Ювентус Карлос Тевес настоява, че реферът не е виновен за поражението от Реал Мадрид в снощния мач между двата тима.

„Старата госпожа” загуби срещата от група „В” на Шампионската лига с 1:2, а освен това игра с 10 души от 48-ата минута, когато изгонен от игра бе Джорджо Киелини.

Аржентинският нападател отказа да хвърли вината върху съдията Мануел Графе.

”Разстроени сме от резултата, но това беше едно добро представяне и с човек по-малко през второто полувреме все пак им създадохме проблеми. Имаме време да се възстановим от тази ситуация, но трябва да дадем всичко от себе си на терена. Трябва да мислим за себе си, а не за съдията. Ако допуснеш грешки, както направихме, тогава Реал Мадрид не ти прощава. Не мога да обвинявам съдията, тъй като трябва да мислим за собственото си представяне и грешките, които допуснахме”, сподели нападателят.

След снощното поражение Ювентус заема третото място в групата с актив от 2 точки, като изостава с 2 от втория Галатасарай и със 7 от лидера Реал Мадрид.

По италиански: Феновете на Дженоа и Сампдория се биха преди дербито