3. Студен душ за Челси в Шефилд (ВИДЕО)

Студен душ за Челси в Шефилд (ВИДЕО)

"Остриетата" пронизаха "сините" в добавеното време

Нов студен душ обля Челси във Висшата лига. Дни след драматичното и изключително сладко 4:3 над Манчестър Юнайтед, тимът на Маурисио Почетино се задоволи само с 2:2 срещу последния в класирането Шефилд Юнайтед.

На "Брамъл Лейн" гостите от Лондон държаха победата в ръцете си до сетния миг на двубоя, когато дойде изравнителното попадение за домакините.

В Шефилд Тиаго Силва изведе рано Челси, след като засече от въздуха центриране на Конър Галахър в наказателното поле.

Бреретон Диас пропусна да изравни след грешка на бразилския бранител на "сините", но това стори Джейдън Богъл, получил перфектен пас от Густаво Хамър зад отбраната на съперника.

Отборът на Почетино успя да си върне аванса в 66-ата минута, когато Коул Палмър намери Мадуеке, а вторият нахлу в наказателното поле, откъдето със силен удар не остави шанс на Иван Гърбич.

За да дойде 94-ата минута и изравнителното попадение за "остриетата", които се възползваха максимално от зле подредената отбрана на Челси, а Оливър МакБърни се озова очи в очи с Петрович и прокара топката покрай вратаря.

Анчелоти: Да се съсредоточим върху позитивното