3. Страхотен Красич вдъхнови Ювентус на "Луиджи Ферарис" (видео)

Страхотен Красич вдъхнови Ювентус на "Луиджи Ферарис" (видео)

Торинци надвиха с 2:0 като гости Дженоа

Крилото на Ювентус Милош Красич се завърна в игра след контузия и наказание и бе вдъхновението на тима си за победата с 2:0 като гост на Дженоа в мач от 13 кръг на Серия “А”.

“Бианконерите”, които се изкачиха временно на второто място в класирането, взеха аванс в 18-ата минута, когато след удар с глава на Клаудио Маркизио топката се отби в гредата и гърба на вратаря Едуардо, за да влезе в мрежата.Красич, който подписа с Ювентус през лятото и бързо се превърна в любимец на феновете заради приликата си с Павел Недвед, направи 2:0 в 23-ата минута.

Дженоа удари греда, а Лука Тони получи жълт картон, след като прати топката във вратата на Ювентус след игра с ръка. Това бе първата загуба на Давиде Балардини като треньор на “грифоните”, след като в предишните си два мача на поста записа две победи.

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута!

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1