3. Стоилов: Организацията и дисциплината в тима ми беше на ниво

Стоилов: Организацията и дисциплината в тима ми беше на ниво

Победата над Унгария ще ни даде самочувствие, допълни българинът

Станимир Стоилов направи впечатляващ дебют начело на националния отбор на Казахстан с победа с 3:2 при гостуването срещу финалиста на Евро 2016 Унгария.

Стоилов вдъхнови Казахстан и неговият отбор поведе с 2:0 още до 10-а минута. Роман Муртазаев откри резултата в 6-а, а четири по-късно Бактиор Зайнутдинов удвои преднината на тима.

Адам Салай върна един гол за Унгария в 21-а минута, но до почивката Йеркебулан Сейдахмет върна аванса от две попадения за Казахстан. Крищиан Немет отбеляза втори гол за Унгария в средата на второто полувреме и фиксира крайното 3:2 за Казахстан.

Отборът на Стоилов е на лагер в Будапеща, а във понеделник ще срещне тима на България в контрола на стадион "Панчо Арена" във Ферчут.

"Доволен съм от организацията и дисциплината в нашия отбор.

Исках от играчите да бъдат активни и в двете фази - атака и защита, така и се получи.

Победата ще ни даде самочувствие и футболистите ще вярват повече в своите възможности", коментира Станимир Стоилов след победата над Унгария.

Нападател на Славия аут до края на годината

Централният нападател на Славия Владимир Николов ще бъде извън сметките на треньора Златомир Загорчич до края на годината

Треньорът на Виктория: Дузпата беше единственият удар на съперника към вратата

Не мога да виня играчите за усилията им, каза треньорът на Виктория Пилзен Мирослав Коубек

Фон Витри: Лудогорец може да стигне до елиминациите

Норвежкият защитник на Лудогорец говори след равенството с Виктория Пилзен

ПАОК и Десподов паднаха на „Тумба“(ВИДЕО)

Лондонският Челси разби вкъщи белгийския Гент

Какъв мач! Юнайтед пропиля аванс от два гола срещу Порто, но Магуайър спаси тима си от загуба в края (ВИДЕО)