3. Стилиян: Радвам се, че се върнах, лошо, че паднахме

Стилиян: Радвам се, че се върнах, лошо, че паднахме

Българският полузащитник на Астън Вила Стилиян Петров призна, че загубата от Тотнъм с 1:2 не му е позволила да се зарадва напълно на дългоочакваното завръщане на терена след лечение на контузия.

Капитанът на бирмингамци се появи на терена за първи път от октомври насам, след като замени Джонатан Хог на почивката на мача снощи.

"Радвам се, че се завърнах на терена, но резултатът е разочароващ. Жалко, че загубихме, особено като се има предвид как игра нашият отбор през първото полувреме.

Имахме много положения, играхме в тяхната половина, но накрая топката попадна в нашата мрежа", коментира Петров пред английските медии.

Галатасарай подчини Фенербахче в дербито (ВИДЕО)

Джим-Бом спечелиха с 3:1 турската класика

Бразилци вдъхновиха Реал за обрат до 4:1 (ВИДЕО)