3. Срам за Рома на "Олимпико" (ВИДЕО+СНИМКИ)

Срам за Рома на "Олимпико" (ВИДЕО+СНИМКИ)

"Вълците" отпаднаха от Специя за Купата на Италия след 120 минути и дузпи

Рома се изложи брутално и отпадна в осминафиналите за Купата на Италия след загуба с дузпи от втородивизионния Специя. Така тимът на Руди Гарсия излетя от турнира още след първия си мач този сезон.

Кризата при римляните достигна нови висоти и днес с Джеко, Пянич и Джеко като титуляри Рома не можа да вкара гол 120 минути за 0:0, а при дузпите именно звездите Пянич и Джеко изпуснаха и Специя спечели с 4:2.

„Вълците” нямат победа от 8 ноември насам, когато взеха градското дерби с Лацио. Днес серията без успех във всички турнири набъбна до 7 срещи.

Салих Учан стреля покрай вратата на гостите в 25-ата минута. Гостите можеха да поведат след избиване на Де Санктис, но Кастан изчисти пред налитащия Нене.

Гол на Един Джеко бе отменен в 34-ата минута заради тънка, но съществуваща засада.

Флоренци, Де Роси и Дин влязоха като резерви, но оредялата публика на „Олимпико” не спираше да освирква своите, които така и не вкараха за 90 минути. Сушата не спря и в двете продължения по 15 минути и дойдоха дузпите.

Пянич и Джеко изпуснаха първите две дузпи на Рома за ужас на феновете, докато гостите не сбъркаха нито веднъж и ликуваха след четвъртата си дузпа – 4:2.

На четвъртфиналите Специя ще играе с другата сензация – третодивизионния Алесандрия, който вече изхвърли от турнира поред Палермо и Дженоа.

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1