3. Специалния: Не съм доволен, трябваше да ги убием

Специалния: Не съм доволен, трябваше да ги убием

Старши треньорът на Реал (Мадрид) Жозе Моуриньо сподели след мача с Милан (2:2) в Шампионската лига вчера на "Сан Сиро", че е доволен от представянето на играчите си, въпреки че "лос бланкос" се добраха до точката с гол на резервата Педро Леон в добавеното време

Старши треньорът на Реал (Мадрид) Жозе Моуриньо сподели след мача с Милан (2:2) в Шампионската лига вчера на "Сан Сиро", че е доволен от представянето на играчите си, въпреки че "лос бланкос" се добраха до точката с гол на резервата Педро Леон в добавеното време. Преди това Гонсало Игуаин бе открил резултата през първото полувреме, а след почивката вечният Филипо Индзаги вкара два гола за "росонерите", като вторият бе от засада, но бе зачетен. Този момент нямаше как да убегне от вниманието на "Специалния".

"Първият гол на Милан падна след грешка на Пепе, който се подхлъзна. Нямахме късмет в тази ситуация. Вторият им гол беше от чиста засада, но не искам да говоря за това. Изиграхме един прекрасен мач, едно прекрасно първо полувреме. Видяхме характера на Милан - те не показаха фантастичен футбол, но са отбор с дългогодишен опит в Шампионската лига. Въпреки това ние бяхме босовете на терена. Рискувахме много, но голът на Педро Леон бе справедлив. Дали Реал (Мадрид) е най-силният отбор? Трябва да подобряваме играта си, но притежаваме талант. Всички в отбора са млади и трябва да работим още много. Показахме, че имаме талант, показахме и че можем да бъдем наивни, но имаме сили да спечелим Шампионската лига, ако работим както трябва", коментира португалският специалист.