3. Сосиедад би Хетафе в мач със 7 гола (ВИДЕО)

Сосиедад би Хетафе в мач със 7 гола (ВИДЕО)

Баските с втора победа в последните си 3 срещи след 4:3

Реал Сосиедад победи трудно с 4:3 у дома Хетафе в първия мач от неделната програма от шестия кръг в шампионата на Испания.

Баските изоставаха с 1:2 преди почивката, но успяха да направят обрат до 4:2 в самия край на срещата. Такефуза Кубо даде аванс в полза на Сосиедад още във втората минута, но столичани изравниха в 39-ата минута чрез Карлес Алена.

В петата минута на допълнителното време на първата част Борха Майорал изведе Хетафе напред в резултата, а Микел Оярдсабал изравни след точно час игра на стадион "Аноета". Шест минути след това Брайс Мендес се възползва от грешка в защитата на гостите и направи 3:2.

Малко преди края на редовното време на мача Оярсабал се разписа за втори втори път във вратата на тима на Хетафе, който направи поражението си по-почетно в добавените минути чрез Хуанми Латаса.

Баските записаха втора победа в последните си три срещи и се намират на шесто място в Примера дивисион с актив от 9 точки. Хетафе е на 11-та позиция до момента.

От 22:00 часа днес е столичното дерби между Реал Мадрид и Атлетико Мадрид.

Евертън и Нюкасъл се занулиха в мач с отменен гол и пропусната дузпа

Двата тима не си отбелязаха голове

Аталанта разби Дженоа след хеттрик на Ретеги (ВИДЕО)

Бергамаските надвиха опонента си с 5:1

Милан ще се опита да се справи с Фиорентина със състава от мача с Интер

Отборът залага на сигурното

Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач (ВИДЕО)

Отборът на Мъри победи Сивасспор

Бившият треньор на ЦСКА Саша Илич бе уволнен от Пари НН (ВИДЕО)

Руският клуб изписа сърбина за слаби резултати

Тиаго Мота разкри как Юве ще се справи без Бремер

Всички в ще дадат нещо повече на терена заради контузията му, смята треньорът на „бианконерите“

Манчестър Сити имаше проблеми срещу Фулъм, но все пак се върна към победите (ВИДЕО)