3. Сити унищожи Норич със 7:0 (ВИДЕО)

Сити унищожи Норич със 7:0 (ВИДЕО)

Джо Харт остана резерва за "гражданите"

Отборът на Манчестър Сити постигна рутинна победа в преследването на лидерите, след като днес унищожи състава на Норич със 7:0. Срещата се игра на стадион "Етихад" и бе от програмата на 10-ия кръг на английската Висша лига.

Резерва за "гражданите" остана неубедителният през този сезон Джо Харт, а мястото му под рамката бе заето от румънеца Костел Пантилимон.

Иначе наказателната акция на домакините започна още в 16-ата минута, когато те излязоха напред в резултата след автогол на Джонсън.

Натискът на хората на Пелегрини продължи с пълна сила и в 20-ата минута Давид Силва бе точен за 2:0, след като бе изведен на изгодна позиция от Агуеро.

Само 5 минути след това резултатът вече бе 3:0 в полза на домакините. Тогава Настасич засече с глава центриране на Самир Насир от корнер, правейки преднината на своите класическа.

Трагедията за "канарите" се оформи в 36-ата минута, когато Негредо засече отблизо с десния крак подаване на Агуеро, покачвайки на 4:0.

През втората част Манчестър Сити въобще не намали оборотите, а продължаваше да търси с всички сили още голове в мрежата на Норич.

В 60-ата минута Яя Туре бе точен за 5:0 след перфектно изпълнен фаул с десния крак, а в 71-ата далият 2 асистенции по-рано - Кун Агуеро, бе точен за 6:0 след изстрел с левия крак от наказателното поле.

Крайното 7:0 оформи резервата Един Джеко в 86-ата минута, след като се възползва от хубаво подаване на Хесус Навас.

20 Crystal Palace 10 1 0 9 6 21 –15 3
Алонсо преди Байерн: Готови сме за "пълна газ"

Треньорът на Леверкузен е обнадежден преди дербито

Слот каза от какво е разочарован

Мениджърът на Ливърпул съжалява за загубата от Нотингам Форест

Милан отказа 80 милиона за Майк Менян

Челси са поискали да купят французина през лятото, но росонерите са били категорични

Компани: Байерн Мюнхен винаги е фаворит

Той говори преди дербито с Байер Леверкузен в Бундеслигата

Сърбия и Албания с обща кандидатура за Евро U21 2027

Белгия и Турция също са сред страните, които искат домакинството

Ръководството на Ман Юнайтед работи по план "150"

Голямата цел на "червените дяволи" е да се спечели титлата във Висшата лига през 2028г.

Удар за Рома: Дибала пак се контузи