3. Сиена изненада Киево като гост с две дузпи, Реджина надви Аталанта у дома

Сиена изненада Киево като гост с две дузпи, Реджина надви Аталанта у дома

Сиена победи Киево с 2 дузпи, Коради с 2 гола за победата на Реджина.

Отборът на Сиена записа много важна победа като гост на тима на Киево с 2:0 в мач от 13-ия кръг от италианската Серия А. Гостите от Тоскана стигнаха до успеха с два гола от дузпи в края на мача. Първо Галопа откри резултата в 83-та минута от бялата точка, а само 5 минути по-късно Масимо Макароне отбеляза втората дузпа за Сиена в този мач и оформи крайното 0:2.

В друг мач от кръга Реджина се справи у дома с тима на Аталанта с 3:1. Домакините поведоха в резултата още в 10-та минута на двубоя чрез капитана си Франческо Коца. В 21-та минута бившият нападател на Лацио и Валенсия Бернардо Коради покачи на 2:0, като при този резултат завърши и първото полувреме. В 79-та минута Коради вкара своя втори гол в мача и направи резултата класически в полза на Реджина. Гостите стигнаха до почетно попадение в последната минута на срещата с гол на капитана Кристиано Дони.

Жесток резил за Юнайтед на "Олд Трафорд"! Тотнъм разби Тен Хаг и компания

Спърс стигна до категоричен успех с 3:0

Наглост! Тен Хаг се оплака от липса на средства

И това се случва въпреки, че отборът му похарчи луди пари за трансфери

Атлетик (Билбао) прекъсна победната си серия след нелепа издънка срещу Севиля (ВИДЕО)

Гостите си тръгнаха с точката в последния момент

Официално: Бока Хуниорс остана без старши треньор

Диего Мартинес си подаде оставката

Айнтрахт с четвърта поредна победа в Бундеслигата, надделя над Холщайн Кил като гост (ВИДЕО)