3. САЩ надви Германия в голов трилър (ВИДЕО)

САЩ надви Германия в голов трилър (ВИДЕО)

Янките се наложиха с 4:3 във Вашингтон

Националният отбор на Германия записа първа загуба по време на американското си турне, след като тази вечер отстъпи с 3:4 на САЩ в голов трилър, игран на стадион "Робърт Ф. Кенеди" пред 48 хиляди зрители.

Бундестима, както и срещу Еквадор преди дни, бе без голяма част от звездите си, основно играчи на Байерн (Мюнхен), които снощи спечелиха Купата на Германия.

Всичко започна добре за американците, които излязоха напред в резултата в 13-ата минута, когато бе намерен на изгодна позиция от Зуси. Само 180 секунди по-късно стражът на немците Тер Щеген си вкара автогол за 0:2.

В началото на втората част Маншафта намали чрез Вестерман, а в 60-ата минута нападателят на Тотнъм Клинт Демпси бе изведен на добра позиция от Алтидор и не сбърка за 3:1.

Само 4 минути след това Демпси отново бе в прегръдките на своите след асистенция на Джоунс, а пасивът на Германия ставаше застрашителен.

Някъде тук германците се събудиха и натисната, а в 79-ата минута Подолски намери Крузе в наказателното поле и последния бе точен за 2:4.

Крайното 3:4 пък оформи Дракслер 2 минути по-късно, а до края Германия имаше няколко възможности да изравни, но не успя и в крайна сметка победата отиде на сметката на янките.

Хвалят наш национал в Турция

Българското крило Здравко Димитров е едно от трите нови попълнения, които се включват най-добре, пише вестник yeniasir.com.tr

Луис Енрике доволен от старта на сезона след равенството на ПСЖ с Ница

Треньорът на Пари Сен Жермен Луис Енрике е отпимист за тима си

Треньорът на Жирона хвали вратаря и критикува отбора

Благодаря на Господ и на Гасанига, каза Мичел

Българският национал Росен Божилов дебютира в Белгия

19-годишният Божинов влезе в добавеното време при успеха с 3:0 срещу гостуващия Серкъл Брюж

Мениджърът на Тотнъм след 2:3 от Брайтън: Ужасна загуба

Мениджърът на Тотнъм Анге Постекоглу обяви, че представянето на отбора му във второто полувреме при загубата от Брайтън с 2:3 е било "неприемливо"

Абърдийн и Митов с нов успех в Шотландия (ВИДЕО)