3. Сампдория с важна победа срещу Киево

Сампдория с важна победа срещу Киево

"Моряците" дръпнаха на Милан

Сампдория надви Киево с 4:1 в среща от италианския шампионат.

Попаденията за отбора от Генуа реализираха Карол Линети, Лукас Торейра и Дуван Сапата. За гостите от Верона почетното попадение вкара Фабрицио Качаторе.

В 20-ата минута Линети открив за "моряците". Полузащитникът простреля стража Стефано Сорентино отблизо. Минути след това Качаторе изравни с глава след ъглов удар.

В 26-ата минута зрителите на "Мараси" станаха свидетели на нещо, което не се вижда всеки ден. От 30 метра фронтално срещу вратата Торейра прати "бомба" в горния десен ъгъл. Сорентино нямаше какво да направи срещу този смъртоносен шут - 2:1. Това бе първо попадение на уругвайския халф за тима от Генуа.

В самия край на първото полувреме дойде ред и на Сапата да напомни за себе си. Бившата звезда на Удинезе засече пас на Джанлука Капрари и до далечната греда покачи на 3:1. В самия край Торейра доказа още веднъж, че днес му е ден, фиксирайки с нов далечен снаряд крайното 4:1 за "Ил Дория". В случая "летящите магарета" претендираха за засада на ветерана Фабио Куалярела, но реферът Даниеле Довери не отсъди такава.

С успеха днес шампионът на Италия за 1991 година държи твърдо шестата позиция в подреждането и продължава борбата за зона "Лига Европа".
Турция обърна Исландия в голово шоу

Турция победи Исландия с 4:2 като гост в мач от Лига В на Лига на нациите

OБЗОР: Италия отнесе Израел и продължи полета в Лигата на нациите (РЕЗУЛТАТИ)

Ето как завършиха всички мачове от Лигата на нациите тази вечер

В Турция хвалят трансферите на Мъри Стоилов

Шестима от новите играчи на Гьозтепе вече имат отбелязан гол

Реал Мадрид атакува Фримпонг през следващото лято

Защитникът на Байер Леверкузен има освобождаваща клауза от 40 милиона евро

Зидан е готов да поеме Манчестър Юнайтед

Французинът е отворен към хипотезата да замени Ерик Тен Хаг на "Олд Трафорд"

Радост в Рома: Дибала вече е готов за игра

Аржентинецът ще е на линия за мача с Интер

Феновете на Франция не харесват Мбапе, разкри спонсор

Оказва се, че нападателят не е толкова популярен в родината си

Албания излъга Грузия в Тблиси и завърза групата (ВИДЕО)

"Орлите" победиха с минималното 1:0 и се изравниха с първите два отбора с по 6 точки

Новата Суперлига стартира през 2025 година?