3. Рома яхна "биковете" с блестящ гол на Ламела за 2:1 (ВИДЕО)

Рома яхна "биковете" с блестящ гол на Ламела за 2:1 (ВИДЕО)

Удинезе изнесе латино лекция на Парма за 3:0 насред "Енио Тардини"

Рома победи Торино с 2:1 като гост в 32-ия кръг на Серия А и измести Интер в класирането след загубата на „нерадзурите” с 0:2 от Каляри.

15 000 зрители на „Олимпико” в Торино се надяваха техните любимци да вземат поне точка, за да са спокойни за оцеляването си.

„Вълците” обаче поведоха в средата на първата част. Възстановеният Федерико Балдзарети центрира отляво, а на задната греда Пабло Освалдо майсторски обърна с глава в далечния ъгъл над вратаря за 0:1.

Торино изравни бързо в 31-ата минута. Роландо Бианки скочи с Бурдисо за висока топка, кълбото падна зад двамата, Бианки се ориентира по-добре и от воле разстреля Стекеленбург за 1:1.

Рома стигна до трите точки с изумително изпълнение на Ерик Ламела след час игра. Тоти пусна за аржентинец, Ламела пое на тъча отдясно, мушна се между двама противници и извън пеналта с вътрешен фалц намери горния ляв ъгъл за 1:2.

9 минути преди края Балдзарети беше изгонен за втори жълт картон, но гостите удържаха успеха.

Рома е на пето място с 51 точки. Толкова има и Лацио, а Интер остава с 50. Торино е на 15-о място с 36 точки.

Удинезе схруска изненадващо лесно Парма с 3:0 насред „Енио Тардини”.

Колумбийската звезда на „зебрите” Луис Муриел вкара два гола през първата част, а аржентинецът Перейра оформи класическия успех на Удинезе след почивката.

Удинезе е осми с 48 точки и е само на две зад Интер. Парма е с 39 на 11-о място.

Киево взе само точка у дома след 0:0 с Катания.

„Летящите магаренца” са на 8 точки пред опасната зона, а Катания заема комфортната 9-а позиция.
Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Следете тук Дерби дела Мадонина

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1