3. Рома се класира с лекота за четвъртфиналите за купата (+ВИДЕО)

Рома се класира с лекота за четвъртфиналите за купата (+ВИДЕО)

"Вълците" победиха с 3:0 Аталанта на "Олимпико", но завършиха срещата с 10 човека

Отборът на Рома се класира безпрепятствено за четвъртфиналите в турнира за Купата на Италия, преодолявайки с 3:0 гостуващия тим на Аталанта.

Домакините имаха пълно превъзходство в срещата и без проблеми стигнаха до крайния успех в осминафиналния двубой.

Миралем Пянич откри резултата в 21-ата минута, а десет по-късно Пабло Освалдо удвои след отлична асистенция на Матиа Дестро.

Доминацията на „вълците” продължи и след почивката, когато в 51-ата минута Пянич върна услугата на Дестро и последният се разписа за 3:0.

Пет минути по-късно авторът на второто попадение за римляните Освалдо бе изгонен с директен червен картон заради грубо нарушение.

Въпреки че останаха с човек по-малко обаче, домакините задържаха инициативата и не позволиха на своя съперни да стига дори до почетно попадение.

Така тимът на Рома ще чака своя съперник на четвъртфиналите от двойката Удинезе – Фиорентина.

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

НА ЖИВО: Интер - Милан (СЪСТАВИ)

Следете тук Дерби дела Мадонина

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1