3. Рома надделя трудно над Карпи (ВИДЕО)

Рома надделя трудно над Карпи (ВИДЕО)

"Римските вълци" се наложиха с 3:1 за четвъртия си пореден успех при Спалети

Рома  постигна трудна победа като гост над Карпи в среща от 25-ия кръг на Серия А. „Римските вълци” се наложиха с 3:1 с попадения на Лукас Дин, Един Джеко и Мохамед Салах.Точен за Карпи бе Кевин Ласаня.

Това бе четвърта поредна победа за Рома под ръководството на старши треньора Лучано Спалети.

Всички голове паднаха през второто полувреме. В 56-ата минута Дин даде преднина на „римските вълци”. Пет минути по-късно обаче Ласаня изравни.

В заключителните моменти на двубоя босненският национал върна преднината на Рома. Джеко беше точен в 84-ата минута, а в 60 секунди по-късно Салах оформи крайния резултат.

Така Рома събра 47 точки в актива си и временно излезе на трето място. Карпи остава предпоследен с 19 точки и остава на цели пет от спасителния бряг, където засега се намира Сампдория.

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1