3. Рома излъга Фиорентина в края

Рома излъга Фиорентина в края

Пабло Освалдо автор на единствения гол във Флоренция

Отборът на Рома направи нова важна крачка към класирането за евротурнирите догодина, след като днес се наложи с 1:0 над тима на Фиорентина. Срещата се игра на стадион "Артемио Франки" и бе от програмата на 34-ия кръг на италианската Серия "А".

Двубоят започна с две добри възможности за Франческо Тоти, но първите му удар бе спасен от Вивиано, а вторият бе блокиран от бранител на "виолетовите".

Домакините отговориха с опасен изстрел на Йоветич, който бе отразен от Лобонт.

Натискът на Фиорентина се засили след преполовяването на полувремето, но Родригес, Куадрадо и Йоветич изтърваха от изгодни позиции.

През втората част Фиорентина продължи да натиска, но Акуилани, Пизаро и Ляич отново не успяха да преодолеят стража на гостите.

В един момент "вълците" изпаднаха в глуха защита, но успяваха да удържат набезите на играчите на Фиорентина.

Тони и Валеро също изпуснаха на няколко пъти, за да се стигне до даденото от рефера продължение, когато Освалдо попари "Артемио Франки", след като засече центриране на Пянич от корнер, оформяйки крайното 1:0.

След успеха Рома вече има актив от 58 точки на 5-то място в класирането, на 3 зад 4-ия Фиорентина.

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

НА ЖИВО: Интер - Милан 1:2

Следете тук Дерби дела Мадонина

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1