3. Ребров: Лудогорец не ни интересува

Ребров: Лудогорец не ни интересува

Ние трябва първо да се справим със себе си, допълни треньорът на Фради

Старши треньорът на Ференцварош Сергей Ребров заяви, че не се интересува от играта на Лудогорец, а от това как ще се представят възпитаниците му в четвъртък.

"Винаги казвам на играчите, че трябва да се съсредоточим върху себе си, а не върху нашите противници. Бъдете сигурни, че футболистите ми имат нужната информация за това как играят съперниците ни.

Ние обаче трябва първо да се справим със себе си и после да мислим за опонента. В последния мач взехме само точка и трябва да променим това, като спечелим в четвъртък срещу Лудогорец", каза украинецът след равенството на неговия тим с Академия Пушкаш 2:2.

"Изиграхме две различни полувремена. Първото бе за нас, когато вкарахме двата гола, но през второто позволихме да ни натиснат и се пропукахме", добави Ребров.

Той и един играч на Фради ще дадат в сряда от 17:30 часа официалната си пресконференция на "Лудогорец Арена", а от 18:00 ч. е тренировката преди двубоя.

Старши треньорът на орлите Алекси Желязков и защитникът Георги Терзиев ще говорят пред медиите в 13:00 часа, а от 15:00 е официалната тренировка на отбора.

Балотели пред завръщане в Серия А

Нападателят Марио Балотели е пред завръщане в Серия А

Вратар отказа повиквателна от Нагелсман

Вратарят на Фулъм Бернд Лено заяви, че е отказал поканата на националния селекционер на Германия Юлиан Нагелсман