3. Реал спечели "Купа Бернабеу" след 2:1 срещу Галатасарай (ВИДЕО)

Реал спечели "Купа Бернабеу" след 2:1 срещу Галатасарай (ВИДЕО)

Попадения на Начо и Марсело донесоха успеха на "белия балет", Снайдер отбеляза за турския гранд

Реал Мадрид спечели мача за „Купа Бернабеу” след 2:1 срещу турския Галатасарай. Това бе последна проверка за отбора на Рафа Бенитес преди старта на сезона в Испания.

След сериозен домакински натиск в първите минути на срещата „белия балет” стигна до попадение в 17-ата минута, когато Начо засече центриране на Модрич и прати топката в мрежата на гостуващия тим.

До края на първата част Реал имаше възможност да увеличи аванса си, но Роналдо нямаше ден и на няколко пъти пропусна да отбележи.

В 52-ата минута след добра атака започната от Подолски топката получи Снайдер и с плътен удар върна равенството в срещата.

В 81-ата минута точка на спора постави Марсело. Бранителят показа завидна техника и при пробив отляво финтира няколко футболиста, за да завърши рейда си с точен удар, който донесе успеха на „Кралския клуб”.

Първият двубой на Реал за новия сезон е на 23 август, когато гостува на Спортинг Хихон.