3. Реал отнесе Еспаньол за едно полувреме (ВИДЕО)

Реал отнесе Еспаньол за едно полувреме (ВИДЕО)

Роналдо блесна с хеттрик

Реал Мадрид разгроми Еспаньол с 6:0 в двубой от 22-и кръг на Примера Дивисион. С хеттрик за тима на Зинедин Зидан се отличи Кристиано Роналдо.

"Белите" решиха всичко още през първата част, когато вкараха четири попадения.

Те стартираха много силно и осъществиха домакински натиск, който даде резултат още в седмата минута. Хамес центрира отлично към Бензема, който с глава откри за 1:0.

Само четири минути по-късно "белия балет" получи и дузпа за нарушение срещу Кристиано Роналдо. Потърпевшият прати успешно топката в долния ляв ъгъл - 2:0. От идването си в Испания Кристиано е реализирал 51 дузпи. Меси има 32, а нито един друг играч не може да се похвали с повече от 15.

В 16-ата минута Лука Модрич изведе прецизно Хамес срещу вратаря и той оформи класиката - 3:0.

Гостите се съвзеха от шока и успяха малко по малко да изнесат играта.

В края на полувремето обаче получиха нов удар. Кристиано Роналдо навърза няколко защитници и прати топката за четвърти път във вратата.

През втората част тимът на Зидан значително свали оборотите и играта бе далеч по-малко интересна.

В 68-ата минута Роналдо бе много близо до ново попадение, но ударът му мина на сантиметри.

Малко по-късно Навас се намеси добре и предотврати сигурно попадение за Еспаньол.

Роналдо оформи хеттрика си в 82-ата минута след пас на Хесе. Той бе застанал на задната греда и с глава реализира.

За да е пълно унижението до края гостите си отбелязаха и автогол чрез Дуарте Гайтан.