3. Реал (Мадрид) се изложи срещу Малага, Роналдо изпусна дузпа (ВИДЕО)

Реал (Мадрид) се изложи срещу Малага, Роналдо изпусна дузпа (ВИДЕО)

Срещата на „Ла Росаледа” завърши при равенство 1:1

Реал (Мадрид) допусна грешна стъпка в гостуването си на Малага в среща от 25-ия кръг на Примера. Двубоят на стадион „Ла Росаледа” завърши при равенство 1:1.

Голямата звезда на „белия балет” Кристиано Роналдо откри резултата през първото полувреме, но няколко минути след това пропусна дузпа. Това бе седмата пропусната дузпа за португалецът в Ла Лига и третата точно срещу този съперник. Лионел Меси също има толкова пропуски от бялата точка.

Точен за Малага бе Раул Албентоса, който се разписа през второто полувреме.

След това равенство Реал събра актив от 54 точки. Също толкова има и Атлетико (Мадрид). Първият Барселона е с 63.

Роналдо откри резултата в 33-ата минута. Тони Кроос центрира от пряк свободен удар, Кристиано бе оставен непокрит в наказателното поле и с глава не остави никакви шансове на вратаря Камени. При тази ситуация нападателят беше в засада, но това остана незабелязано от страничия съдия.

Три минути след това, той бе фаулиран в наказателното поле от Уелингтон и съдията моментално посочи бялата точка. Роналдо се нагърби с изпълнението, насочи топката в долния десен ъгъл, но Камени го улови и спаси.

Крайното 1:1 оформи Раул Албентоса в 66-ата минута. Уелигтон центрира, никой не покри Албентоса, който от шест метра отбеляза за радост на публиката.

До края домакините можеха и да спечелят пълния комплект точки, но опасния удар на Шарлиз бе спасен от Навас. В 93-ата минута резервата Хамес Родригес отправи много хубав удар от въздуха, ала Камени беше непоклатим на мястото си.