3. Реал доказа, че комплексът "Лион" е минало (видео)

Реал доказа, че комплексът "Лион" е минало (видео)

"Белия балет" отнесе с 4:0 французите

Реал Мадрид отнесе Лион в третия си двубой от груповата фаза на Шампионската лига. Тимът на Жозе Моуриньо още веднъж показа, че комплексът от френския отбор е просто минало и разгроми френския отбор с 4:0 на „Сантяго Бернабеу“.

Бензема, Кедира, Йозил и Рамос отбелязаха головете за „белия балет“.

Испанците започнаха логично по-активно срещата. След няколко добри шанса дойде и 19-ата минута, когато Карим Бензема отбеляза втория си гол в Шампионската лига, след като перфектно се пласира след корнер и добави отклонената от Кристиано Роналдо топка.

В 22-ата минута след страхотно взаимодействие между Марсело и Роналдо замалко първият не вкара.

В 27-ата Лион изравни. След хубаво центриране отляво, Гомис от точката на дузпата с перфектен удар от въздуха не даде шансове на Касияс. Секунда по-късно обаче „Сантяго Бернабеу“ си отдъхна, когато видя флага на страничния рефер, вдигнат високо нагоре. На повторението се видя, че засадата бе абсолютно правилно маркирана.