3. Реал безпроблемно би Интер в контрола (ВИДЕО)

Реал безпроблемно би Интер в контрола (ВИДЕО)

"Кралския клуб" се наложи с класическото 3:0, Роналдо отново бележи

Отборът на Реал (Мадрид) победи с лекота тима на Интер с 3:0 в приятелски мач, игран в Сейнт Луис. Точни за „кралския клуб“ бяха Кака, Роналдо, а Алварес си отбеляза автогол, оформяйки класическия израз на резултата.

Още в 11-ата минута Реал (Мадрид) откри резултата. Ди Мария получи отдясно, след което изведе Кака. Бразилецът стреля, но ударът му бе спасен от Ханданович, но при добавката полузащитникът с плонж не остави никакъв шанс на стража на Интер.

В 38-ата минута звездата на тима Роналдо отново взриви трибуните. Към португалеца бе пусната топка, а той без да я спира я заби в долния десен ъгъл на вратата на „нерадзурите“.

В 67-ата минута Алварес си отбеляза нелеп автогол. След изпълнение на корнер отляво на вратата, вратарят на Интер увисна, а бранителят се опита да изчисти топката, само че опитът му завърши в собствената му врата.

СЪСТАВИ:

Реал (Мадрид): Лопес, Карвахал, Начо (80-Касадо), Рамос (68-Матеос), Арбелоа (46-Пепе), Каземиро, Модрич (46-Кедира), Кака, Ди Мария, Роналдо (46-Хeсе), Мората

Интер: Ханданович (66-Карисо), Джонатан (74-Нагатомо), Кампаняро, Ранокия (82-Андреоли), Жуан, Перейра, Кузманович (59-Алварес), Камбиасо (82-Дънкан), Гуарин (74-Белфодил), Олсен (89-Мбайе), Паласио (66-Икарди)

Мактоминей: Конте запали огъня