3. Райо пребори Валядолид

Райо пребори Валядолид

Паласон изпусна дузпа, но след почивката се реваншира

Райо Валекано победи Валядолид с 1:0 като гост в мач от 17-ия кръг на испанската Ла Лига.

Единственото попадение за успеха вкара Исаак Паласон в средата на второто полувреме, като се възползва от асистенция на Алваро Гарсия.

Така Паласон се реваншира за пропуснатата от него дузпа през първата част на срещата. Тогава Паласон насочи топката в десния ъгъл, но вратарят на домакините Жорди Масип я изби със страхотен плонж.

Точно преди Райо Валекано да поведе в резултата, Шон Вайсман пропусна златен шанс за Валядолид, като ударът му срещна напречната греда.

Със спечелените 3 точки Райо Валекано се изкачи до осмо място в класирането, като изпревари Осасуна и се изравни по точки с Атлетик Билбао. Валядолид остава на 16-о място със 17 точки.

Милан ще се опита да се справи с Фиорентина със състава от мача с Интер

Отборът залага на сигурното

Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач (ВИДЕО)

Отборът на Мъри победи Сивасспор

Бившият треньор на ЦСКА Саша Илич бе уволнен от Пари НН (ВИДЕО)

Руският клуб изписа сърбина за слаби резултати

Тиаго Мота разкри как Юве ще се справи без Бремер

Всички в ще дадат нещо повече на терена заради контузията му, смята треньорът на „бианконерите“

Манчестър Сити имаше проблеми срещу Фулъм, но все пак се върна към победите (ВИДЕО)