3. ПСЖ подхлъзна Интер в Доха с гол точно преди почивката (ВИДЕО)

ПСЖ подхлъзна Интер в Доха с гол точно преди почивката (ВИДЕО)

Жан-Кевин Агустин вкара победния гол на катарска земя в престижната контрола

Пари Сен Жермен победи Интер с 1:0 в контролна среща в Катар след победен гол на Жан-Кевин Агустин в самия край на първата част.

Капитанът Икарди не бе дори на пейката за италианския гранд, чиято атака бе водена от Йоветич.

ПСЖ бе много близо до гол още в първата минута, но Агустин стреля над целта след чудесен пас на Верати. Матюиди опита късмета си след пас на Ибрахимович, ала насочи в обсега на Ханданович. Босненският страж изби над гредата и силен удар на Ибра.

Мартин Монтоя изпусна да открие за Интер и би на удобна височина за вратаря Трап, който спаси. Марко Верати пък финтира Д’Амброзио и натресе гредата.

Точно в секундите преди почивката Верати успя да промуши пас за Жан-Кевин Агустин и младокът прати в далечния ъгъл за 1:0.

Кевин Трап спаси сигурен гол в началото на втората част след удар на Йоветич на втора греда.

Адриен Рабио пък бе неточен след пас на Агустин. След това множество смени накъсаха ритъма на играта.

В заключителната част от двубоя Лейвин Курзава с глава стреля високо, а резервният страж Душе изби шут на Медел.

На 6 януари Интер гостува на Емполи в Серия А, а ПСЖ още на 3 януари ще играе за Купата на Франция.

Груев с пълни 90 минути при успех с 2:0 над Кардиф (ВИДЕО)