3. Попето поигра срещу Рейнджърс за ЧРД (ВИДЕО)

Попето поигра срещу Рейнджърс за ЧРД (ВИДЕО)

Виляреал разпиля Рапид с 5:0

Българският национал Ивелин Попов се появи като резерва в 84-ата минута за Спартак Москва при равенството 0:0 с шотландския гранд Рейнджърс.

Нападателят замени Михаил Игнатов на стадион „Айброкс“ в Глазгоу, а малко след последния съдийски сигнал навърши 31 години.

Неговият тим обаче не успя да му поднесе подарък за рождения ден и остана на последното място в група G на Лига Европа с две точки от три мача.

Отборът на Стивън Джерард пък е лидер по голова разлика, тъй като вече има 5 в своя актив.

С толкова е и Виляреал, който разгроми като домакин Рапид Виена с 5:0, макар да игра с човек по-малко в заключителните минути.

Точни за испанците бяха Пабло Форналс (26‘), Токо Екамби (30‘), Даниел Раба (63‘) и Жерар Морено (85‘), а в последната минута на първото полувреме Матео Барач от гостите си вкара автогол.

Малко преди края пък крайният бранител Хауме Коста бе изгонен, след като си изкара два жълти картона в рамките само на шест минути, в 73-ата и в 79-ата, но въпреки това неговият тим триумфира и дори вкара попадение.

След поражението Рапид Виена остана с три точки на предпоследната позиция.
Вратарят на Хебър стана национал

Кабо Верде прати повиквателна за Марсио да Роса

Треньорът на Лайпциг: Ситуацията не е добре

Вижте какво каза Марко Розе

Треньорът на Реал (Мадрид) след загубата в Шампионската лига: Не сме свикнали с такива резултати

Треньорът на Реал (Мадрид) Карло Анчелоти разкри причините за загубата с 0:1, която "Кралският клуб" допусна при гостуването на Лил в мач от втория кръг на основната фаза в Шампионската лига.

18 мача от втория кръг на Лига Европа ще се изиграят днес

Днес ще се изиграят всички 18 мача от втория кръг на Лига Европа. Те са разделени в два часови пояса – по девет от 19:45 часа и още толкова от 22:00 часа българско време

Тежки санкции за Атлетико Мадрид

Атлетико Мадрид ще изиграе следващите си три домакински мача с частично затворени трибуни

Лил беше по-силен от нас, трябва да го приемем

Вижте какво каза Карло Анчелоти

Венсан Компани: Това не е краят на Байерн

Бяхме добре с топката, създавахме моменти, но Астън Вила има силен отбор, каза треньорът на Байерн

Треньорът на Астън Вила: Искам да се насладя напълно на този момент

Мениджърът на Астън Вила Унай Емери бе изключително щастлив след победата над Байерн Мюнхен

ОБЗОР: Ливърпул се справи с Болоня за 2 от 2 в ШЛ (РЕЗУЛТАТИ) (ВИДЕО)