3. Победен гол на Рома в последната минута донесе луда радост в мач №700 на Тоти (ВИДЕО)

Чиро Имобиле пък вкара 17-ия си гол за Торино пред погледа на Чезаре Прандели

Гол в добавеното време на Алесандро Флоренци осигури победата на Рома с 2:1 срещу Торино в Серия „А”.

Лудата радост на столичаните и техния треньор Руди Гарсия демонстрира колко важно е било постигането на успеха. Вторият в класирането Рома се приближи на 11 точки зад лидера Ювентус.

Отборът на Антонио Конте може да възстанови своята 14-точкова преднина, ако победи Парма в сряда, въпреки че „Старата госпожа” отново ще има мач повече.

Дебют за „джалоросите” направи бразилецът Рафаел Толой, който замени наказания Мехди Бенатия в централната зона на защитата, докато Даниеле Де Роси се завърна от изтърпяно наказание за 3 мача.

Селекционерът на Италия Чезаре Прандели беше на трибуните, за да гледа Матия Дестро и Чиро Имобиле.

Последният, който е голмайстор в Серия „А”, изравни със страхотно воле, след като Матия Дестро бе открил.

Имобиле отново увеличи шансовете си да бъде включен в състава на Италия за Световното първенство, след като отбеляза 17-ия си гол за сезона.

Двубоят бе под №700 за Франческо Тоти с екипа на Рома. Той бе заменен в 70-ата минута преди Жервиньо да изведе Флоренци, който с кинжален удар донесе трите точки за "римляните".