3. Пестелив Байерн на ¼-финал за Купата (ВИДЕО)

Пестелив Байерн на ¼-финал за Купата (ВИДЕО)

Вижте всички резултати

Байерн Мюнхен се класира за четвъртфиналите от турнира за Купата на Германия след икономична домакинска победа над Дармщад с 1:0.

Единственото попадение на стадион "Алианц Арена" тази нощвкара Чаби Алонсо в 40-ата минута, когато с мощен шут от 30-ина метра прати топката в горния ъгъл – 1:0.

Малко след това Роберт Левандовски нацели гредата, но като цяло гостите се представиха добре и баварците имаха малко чисти голови положения.

Така Байерн Мюнхен спечели последния си домакински мач за годината, а в друг двубой от вечерта Хайденхайм надделя над Ерцгебирге с 2:0 като гост. Точни бяха Арне Феич (‘48) и Марк Шатерер (‘54).

Легенда на Черно море: Може да уволним Загорчич

Легендата на Черно море Георги Кондов е убеден, че неговият любим клуб ще зарадва своите фенове и днес срещу Славия

Тухел е фаворит за нов треньор на Манчестър Юнайтед

Бившият треньор на Байерн Мюнхен Томас Тухел е водещ кандидат за мястото на мениджъра на Манчестър Юнайтед Ерик тен Хаг

Ас на Дортмунд аут за месец

Нападателят на Борусия Дортмунд Карим Адейеми ще бъде извън терените 3-4 седмици заради контузия

Тен Хаг: Можем да играем по-добре в защита

Манчестър Юнайтед може да играе много по-добре в защита и трябва да започне да го прави