3. ПАОК громи, Десподов резерва (ВИДЕО)

ПАОК громи, Десподов резерва (ВИДЕО)

Българинът с 15 минути срещу Шамрок Тимът на българина ще играе в групите на Лига Европа

ПАОК си осигури участие в груповата фаза на Лига Европа след звучно 4:0 над Шамрок Роувърс в двубой от плейофите. Капитанът на националния отбор на България Кирил Десподов остана резерва и се появи в игра едва в 75-ата минута, когато вече интрига нямаше.

Резултатът на "Тумба" откри Даниел Клиъри от гостите, забил си нелепо автогол в самия край на първата част. В началото на второто полувреме ирландците останаха и с човек по-малко, след като Джошуа Хонъхан бе изгонен с директен червен картон.

Любимецът на феновете Тайсон покачи на 2:0 след асистенция на Андрия Живкович, а Константелиас окончателно приключи съперника. В края на срещата Фьодор Чалов пропусна дузпа, а в последните секунди Абдул Рахман Баба се разписа за 4:0.