3. ОБЗОР: Реал Мадрид обърна Унион Берлин за 6 от 6 в групата (ВИДЕО)

ОБЗОР: Реал Мадрид обърна Унион Берлин за 6 от 6 в групата (ВИДЕО)

Модрич изпусна дузпа, но Хоселу компенсира с два гола

Реал Мадрид завърши груповата фаза на Шампионската лига с перфектен рекорд - шест победи от шест мача, след като победи драматично Унион Берлин с 3:2 като гост.

След само няколко секунди игра Унион можеше да поведе. Кевин Беренс стреля от воле от непосредствена близост и само рефлексът на Кепа Арисабалага спаси "лос меренгес" от попадение. Съвсем малко след това фал срещу испанския вратар предотврати почти сигурен гол във вратата му.

В самия край на полувремето дойде и най-добрата ситуация за гол за Реал. Модрич получи правото да изпълни дузпа, но стреля в центъра на вратата, където Рьонов успя да отрази с крак.

Драмата обаче стана пълна секунди по-късно. При наглед безобидна ситуация, Алаба не успя да изчисти добре и топката попадна на пътя на Кевин Фоланд, а бившият играч на Байер Леверкузен и Монако прати топката в мрежата на Реал за 1:0.Все пак в 61-ата минута Реал успя да прати топката в мрежата на Унион. Родриго финтира Русийон на границата на наказателното поле откъм лявото крило и "качи" топката на главата на Хоселу, който я вкара в мрежата на Роньов за 1:1.

Не след дълго Реал Мадрид успя и да поведе. "Кралете" се възползваха от грешка на Унион и сътвориха бърза контраатака по левия фланг. Там Фран Гарсия стигна почти до аутлинията и отправи центриране в малкото наказателно поле, където Хоселу вкара втория си гол в мача за 1:2, като и това попадение бе с глава.

Пет минути преди края Унион се върна в мача. Лек карамбол на границата на наказателното поле прати топката у Алекс Крал, а чехът без забавяне я прати в долния десен ъгъл на Арисабалага за 2:2.

Отговорът на Реал бе бърз - нова контраатака, при която Белингам съхрани топката и разтегли надясно към Себайос, а испанският халф не нанесе най-добрия възможен удар, но с помощта на рикошет направи 2:3.

Така "белия балет" събра 18 точки на върха, а втори финишира Наполи с 10.

Интер - Реал Сосиедад 0:0

ОБЗОР: Ливърпул се изпоти за 1:0 над РБ Лайпциг (РЕЗУЛТАТИ)(ВИДЕО)

"Мърсисайдци" са с пълен актив след първите три кръга в Шампионска лига

Лийдс избра заместник на Илия Груев

Френски халф ще замени българина

Брест отново впечатли и спря Байер Леверкузен (ВИДЕО)

Френският тим и "аспирините" събраха по 7 точки

Скандално: Ограбиха шеф на Байерн Мюнхен в Барселона

Той е останал без мобилния си телефон, портфейл и скъп часовник

Барселона на Флик смаза Байерн Мюнхен с 4:1 (ВИДЕО)

Каталунците си го върнаха за 2:8 преди четири години в Шампионската лига

Индзаги вече казал "Да" на Юнайтед за догодина

Специалистът е готов да поеме "червените дяволи" след Тен Хаг

Моуриньо чака медал от Висшата лига

Португалецът следи разследването около Манчестър Сити, което може да му донесе служебна титла

Тен Хаг извика двама тийнейджъри за Фенербахче

Кризата с контузии при "червените дяволи" си оказва влияние

Треньорът на Андерлехт: Ще търсим недостатъците на Лудогорец

Дейвид Хюбърт говори на пресконференцията преди сблъсъка с родния шампион в Лига Европа