3. ОБЗОР: Лудогорец и Слован на Божиков с успешен старт в Шампионска лига (ВИДЕО)

ОБЗОР: Лудогорец и Слован на Божиков с успешен старт в Шампионска лига (ВИДЕО)

Вижте всички резултати от играните в сряда вечер мачове от първия квалификационен кръг

Девет мача от първия квалификационен кръг на Шампионската лига се играха в сряда вечер.

Българският първенец Лудогорец започна с драматична победа пътя си към групите на най-силния клубен турнир на УЕФА.

„Орлите“ победиха Шахтьор (Солигорск) с минималното 1:0 в Разград след гол в добавеното време на Кули Оливейра.

Междувременно родният национал Васил Божиков игра цял мач за Слован (Братислава) при успеха с 2:0 над Шамрок Роувърс.

Двете попадения за успеха вкара бразилецът Рафаел Ратао, докато в последните секунди на срещата Владимир Вайс пропусна дузпа.

Полският Легия (Варшава) пък спечели с 3:2 визитата си на Бодьо/Глимт, а победа като гост постигна и Нефтчи (Баку).

Първенецът на Азербайджан, станал шампион в последната минута благодарение на гол на българина Ахмед Ахмедов, победи с 2:1 отбора на Динамо (Тбилиси).

Ето и всички резултати от днешните мачове от I квалификационен кръг на Шампионска лига:

И това се случва въпреки, че отборът му похарчи луди пари за трансфери

Атлетик (Билбао) прекъсна победната си серия след нелепа издънка срещу Севиля (ВИДЕО)

Гостите си тръгнаха с точката в последния момент

Официално: Бока Хуниорс остана без старши треньор

Диего Мартинес си подаде оставката

Айнтрахт с четвърта поредна победа в Бундеслигата, надделя над Холщайн Кил като гост (ВИДЕО)