3. Нюкасъл и Брюж с лесни победи в група D (ВИДЕО)

Нюкасъл и Брюж с лесни победи в група D (ВИДЕО)

"Свраките" се наложиха с 3:0 над Бордо, белгийците побеждават Маритимо с 2:0

Oтборът на Нюкасъл победи с лекота гостуващия Бордо с 3:0 в мач от група D на Лига Европа.

По този начин бе сложен край на серията на Бордо от 13 мача без загуба във всички турнири. Шола Амеоби изведе "свраките" напред в резултата в 16-та минута, засичайки центриране на Обертан отляво.

Нелеп автогол на Енрике в 40-та минута удвои преднината на англичаните, с което гостите на практика рухнаха.

Крайното 3:0 оформи Папис Сисе в 49-та минута, пращайки топката в долния десен ъгъл с удар от средна дистанция.

В другата среща от групата Брюж също нямаше особени проблеми срещу Маритимо, постигайки успех с 2:0.

След нулево равенство през първата част, Карлос Бака реализира първото попадение в 57-та минута, а след това асистира за второто, дело на Бьорн Влеминкс в 71-та.

В класирането след два кръга Нюкасъл води с четири точки, Бордо и Брюж са с по три, а Маритимо е с една.

Колко ще получава Клоп на новата си позиция?

Той ще прибира сериозна заплата

Удар за Англия! Сака и Джоунс отпаднаха от състава на "Трите лъва"

И двамата имат проблеми

Манчестър Юнайтед губи Мазрауи до средата на ноември

Той трябва да се подложи на хирургична интервенция

Става интересно! Ливърпул, Челси и Тотнъм с интерес към младок от Дортмунд

Джейми Байноу-Гитънс успя да привлече вниманието върху себе си

Прекрасни новини за Слот: Салах и Ван Дайк получиха почивка от националните отбори