3. Нюкасъл би Брюж с мъка - 1:0 (ВИДЕО)

Нюкасъл би Брюж с мъка - 1:0 (ВИДЕО)

Маритимо и Бордо не се победиха - 1:1seg

Отборът на Нюкасъл записа очаквана, но изключително трудна победа в груповата фаза на Лига Европа, след като тази вечер се наложи много трудно с 1:0 над тима на Брюж. Срещата се игра на стадион "Спортс Дайрект Арина" и бе от програмата на група "D" на надпреварата.

Домакините бяха по-активният отбор през по-голямата част от мача, но трудно стигаха до опасности пред вратата на съперника.

Папис Сисе на два пъти бе близо до гола след удари с глава и от въздуха с десния крак, но и в двата случая вратарят на гостите успяваше да спаси.

В началото на втората част Габриел Обертан реализира единствения гол на "Спортс Дайрект Арина". Тогава той се откъсна зад защитата на гостите и с диагонален удар покрай вратаря откри резултата в полза на "свраките".

Вкрая на мача се наложи и стражът на "свраките" Стийв Харпър също да дава своя принос за успеха на тима си, спасявайки удари към своята врата, които можеха да доведат до изравняване.

В другия мач от тази група "D", игра на стадион "Барейрос" в Португалия, местният Маритимо и френският Бордо не се победиха, завършвайки наравно 1:1.

Жирондинците излязоха напред в резултата в 30-ата минута чрез Гуфран, но в по-късно Роберже оформи крайното 1:1.

Класиране:

Поз Отбор М П Р З Г. Точки
1 Нюкасъл Юнайтед 3 2 1 0 4 7
2 ФК Жиронден дьо Бордо 3 1 1 1 1 4
3 Клуб Брюж 3 1 0 2 -3 3
4 КС Маритимо 3 0 2 1 -2 2

Колко ще получава Клоп на новата си позиция?

Той ще прибира сериозна заплата

Удар за Англия! Сака и Джоунс отпаднаха от състава на "Трите лъва"

И двамата имат проблеми

Манчестър Юнайтед губи Мазрауи до средата на ноември

Той трябва да се подложи на хирургична интервенция

Става интересно! Ливърпул, Челси и Тотнъм с интерес към младок от Дортмунд

Джейми Байноу-Гитънс успя да привлече вниманието върху себе си

Прекрасни новини за Слот: Салах и Ван Дайк получиха почивка от националните отбори