3. Новаците в Бундеслигата откриха 10-ия кръг с голово реми (видео)

Новаците в Бундеслигата откриха 10-ия кръг с голово реми (видео)

Айнтрахт и Гройтер Фюрт поделиха точките след 1:1 във Франкфурт

Съставът на Айнтрахт си гарантира третото място в Бундеслигата и след края на 10-ия кръг, тъй като взе точка в първия мач от него, завършвайки при 1:1 домакинството си срещу другия новак в елита - Гройтер Фюрт.

Резултатът на „Комерсбанк-Арена” бе открит буквално с първата атака в срещата.

Тя бе на домакините, а техният топреализатор Александър Майер показа, че се намира в страхотна форма и реализира третото си попадение в последните също толкова мача в първата минута на срещата.

След това обаче гостите овладяха инициативата. Те успяха да стигнат до равенството малко след началото на второто полувреме, когато унгарецът Золтан Щебер възстанови статуквото след асистенция на Едгар Приб.

След подялбата на точките домакините събраха 20 и се отдалечиха на пет от шампиона Борусия /Дортмунд/, който е с мач по-малко, а гостите останаха в опасната зона с едва седем пункта от 10 изиграни мача.

Челси и Ман Сити удариха на камък с жалбата към Висшата лига

Ръководството на шампионата няма да отложи мачовете на двата отбора в началото на идния сезон

Феновете на Атлетико Мадрид с тежки наказания за хаоса срещу Реал

Двама привърженици са изправени пред доживотни забрани за посещение на мачове на тима

Барселона иска да задържи Левандовски още един сезон

Полският нападател ще е основният стрелец на тима и догодина

Кирил Десподов отнесе глоба от ПАОК

Гръцкият гранд глоби играчите за слабите резултати

Аугсбург надви Гладбах с 2:1 и взе втората си победа за сезона (ВИДЕО)

Кристоф Щьогер вкара почетният гол за гостите, но той не бе достатъчен за частичен обрат

Погба: Кошмарът свърши