3. Неудържимите Клозе, Мюлер и Йозил се подиграха с Холандия (видео)

Неудържимите Клозе, Мюлер и Йозил се подиграха с Холандия (видео)

Германия победи класически финалиста от Мондиал 2010 без никакви колебания

Германия се подигра с Холандия в приятелската среща, играна на „Интех Арена“ в Хамбург.

Немската машина разби по всички параграфи своя съперник и го надигра само с 3:0 в студената нощ до река Елба.

С играта си тимът на Йоаким Льов даде много сериозна заявка за европейска титла следващата година, а холандците изглеждаха така, сякаш никога не са играли финал за световно първенство, забравили хубавата си игра отпреди само една година.

Триото Мирослав Клозе, Томас Мюлер, Мехмут Йозил донесе победата на домакините, а до самия край Снайдер, Кайт и компания не намериха начин да се противопоставят по някакъв начин на съперника.

Срещата започна с ранен гол. В 15-ата минута швабите излязоха напред след прекрасна комбинация. След дълъг пас в наказателното поле Клозе с едно докосване спря топката за Томас Мюлер, който моментално изстреля техничен удар във вратата на Стекеленбург.

Последваха спокойни минути, а „лалетата“ не можеха да натиснат или измислят някаква интересна атака.

Илия Груев със съмнение за тежка контузия на коляното

Родният национал е получил проблема във вчерашния мач срещу Норич

Тен Хаг не е притеснен за бъдещето си

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Ерик тен Хаг призова играчите си "да запазят вяра", че могат да бързо да се съвземат след загубата от Тотнъм