3. Неманя Видич бележи при 2:0 за Интер срещу Рома (ВИДЕО)

Неманя Видич бележи при 2:0 за Интер срещу Рома (ВИДЕО)

"Нердзурите" чакат лека помощ от Реал Мадрид, за да играят финал на International Champions Cup

Интер победи Рома с 2:0 във Филаделфия на турнира International Champions Cup. Неманя Видич и Юто Нагатомо се разписаха за отбора на Валтер Мадзари в това италианско дерби.

Благодарение на успеха, Интер временно се качи на върха в Група А на турнира преди мегасблъсъка Манчестър Юнайтед – Реал Мадрид.

Давиде Астори направи своя дебют за Рома тази вечер, а Додо игра срещу бившия си отбор с екипа на Интер.

Двата отбора изпробваха нови неща в схемите си, като например Флоренци играеше за сефте като десен бранител за Рома. Ханданович изпусна топката след корнер и само липсата на играч на Рома не доведе до гол.

В добавеното време на първата част Додо центрира от пряк свободен удар и Видич се измъкна от защитата, за да плъзне с глава в мрежата за 1:0 в полза на Интер.

Дестро изпусна по невероятен начин в началото на втората част и от 5-6 метра не нацели вратата след перфектно центриране на Флоренци.

Вместо това Интер удвои в 69-ата минута, когато Данило Д’Амброзио подаде на напълни непокрития Юто Нагатомо и японецът направи 2:0 под гредата.

Гуарин показа индивидуална техника до края, а Рома така и не стигна до гол.