3. НА "ОЛМИПИКО": Рома се върна към победите, но загуби капитана си за дербито с Лацио (ВИДЕО)

Тимът на Жозе Моуриньо спечели срещу Удинезе и е само на три точки от лидера

Рома бързо се завърна на победния път в Серия "А". След грешната стъпка срещу Верона, тази вечер селекцията на Жозе Моуриньо се справи с Удинезe. "Вълците" триумхфираха с 1:0 на "Олимпико" и заемат четвъртото място в класирането. Те имат 12 точки, с три по малко от лидера Наполи. Удинезе е на десетата позиция със седем пункта.

Единственото попадение реализира английският национал Тами Ейбрахам в 36-ата минута. Тогава бившият нападател на Челси се възползва от отличен пробив по фланга на бранителя Калафиори. Въпросният пробяга половината терен, след което му предостави кълбото на празна врата.

В началото на срещата гредата пък бе уцелил Хенрих Мхитарян.

Малко преди последния съдийски сигнал, "вълците" останаха с човек по-малко. Лоренцо Пелегрин си изкара втори жълт картон и реферът Антонио Рапуано го прати преждевременно в съблекалните. Така капитънът на Рома ке пропусне дебрито с Лацио в неделя.

Атлетик Билбао надви Леганес в отложен мач от Ла Лига (ВИДЕО)