3. Мицански с едно полувреме срещу Байерн

Мицански с едно полувреме срещу Байерн

Българският нападател Илиян Мицански влезе като резерва на почивката при загубата на Кайзерслаутерн с 2:3 (1:1) от Байерн в контролна среща.

Двубоят се игра на стадион "Фриц Валтер" пред 25873 зрители.

Томас Мюлер откри за баварците в средата на първата част, след като засече за далечната греда добро центриране от ляво на Ариен Робен. Флориан Дик изравни от фаул в 35-ата минута.

Байерн започна силно след почивката и в 68-ата минута резервата Емре Чан се разписа на празна врата след отличен пас на Мюлер. Четири минути преди края Джердан Шакири направи 3:1 след асистенция на друго ново попълнение в състава на гостите Марио Манджукич.

Итай Шехтер оформи крайното 2:3 след грешка в отбраната на Байерн в последните секунди.