3. Митко Евтимов подписа с Нотингам до 2015-а

Митко Евтимов подписа с Нотингам до 2015-а

Все още 19-годишният страж очаква своя официален дебют за представителния тим

Професионалният договор на българския талант Димитър Евтимов с двукратния европейски клубен шампион Нотингам Форест бе официализиран преди минути. Преговорите за споразумението стартираха във вторник.Контрактът е до 30 юни 2015 годитна.

От понеделник на място е агентът на младежкия ни национал Петьо Костадинов. По договора имаше да се изчистят някои дребни подробности, за да може да бъде парафиран.

Сезонът за Евтимов започна повече от отлично. Освен че пази за резервите на Нотингам, той е неизменна част от първия състав във всеки един мач на отбора в Чемпиъншип. Все още 19-годишният страж очаква своя официален дебют за представителния тим, начело на който от понеделник се завърна Били Дейвис, след уволнението на Алекс Маклийш..

Митко се присъедини към Академията на Нотингам през 2011 година от Чавдар (Етрополе). Той вече издържа изпита за британска шофьорска книжка, а от вчера разполага и с треньорски лиценз "Б".
Гуардиола още лавира между Ман Сити и Англия

Старши треньорът на Манчестър Сити Пеп Гуардиола може да продължи договора си с клуба за още една година

Барселона се цели в Ерлинг Холанд

Нападателят на Манчестър Сити Ерлинг Холанд може да продължи кариерата си в Барселона

Разследват Мбапе за изнасилване

Звездата на Франция и Реал Мадрид Килиан Мбапе е разследван за изнасилване на жена в Стокхолм

Временният треньор на Англия коментира наследника си

Лий Карсли заяви, че заемането на поста не трябва да се ограничава само до англичанин, на фона на продължаващите връзки с мениджъра на Манчестър Сити Пеп Гуардиола

Трето поколение Малдини в националния на Италия

Синът на италианската футболна легенда Паоло Малдини Даниел дебютира за "адзурите" при победата с 4:1 над Израел

Дешан похвали Муани след успеха над Белгия

Дидие Дешан похвали Рандал Коло Муани, след като с два гола на нападателя "петлите" победиха с 2:1 като гост на Белгия

Треньорът на Германия иска само победи

Имаме амбицията да спечелим и останалите мачове. Искаме да имаме приемственост, когато става дума за резултати

Луис де ла Фуенте обясни защо даде почивка на Ламин Ямал

Старши треньорът на Испания Луис де ла Фуенте настоя, че не е имало никакъв натиск върху него относно решението му да даде почивка на Ламин Ямал

Изненадващ проблем за мача Северна Ирландия - Беларус

Мачът Северна Ирландия и Беларус може да бъде преместен от Белфаст, тъй като играчите на беларуския тим може да не получат британски визи