3. Милан вкара 4 на Фрозиноне, Тонев започна като титуляр (ВИДЕО)

Милан вкара 4 на Фрозиноне, Тонев започна като титуляр (ВИДЕО)

Ивайло Чочев игра при загуба на Палермо от Сампдория

Милан победи Фрозиноне като гост в резултатен двубой от 17-ия кръг на Серия А. „Росонерите” се наложиха с 4:2. Българският национал Александър Тонев започна като титуляр срещата, но бе заменен след 63 минути игра. За престоя си на терена, Тонев си изкара жълт картон.

Даниел Чофани откри за домакините в 19-ата минута, като новакът в италианския елит успя да задържи преднината си до почивката.

Игнасио Абате изравни в 50-ата минута, а пет минути след това Карлос Бака направи обрата пълен. Третият гол за Милан вкара Алекс.

Гостите се поотпуснаха и Федерико Дионизи намали в 83-ата минута. Край на спора сложи Джакомо Бонавентура в третата минута на добавеното време, след като се разписа за 4:2.

В друг мач, който се игра по същото време, Палермо отстъпи от Самподория. Отборът на Ивайло Чочев загуби с 0:2. Бившият халф на ЦСКА започна като титуляр и бе заменен след почивката.

Домакините от Генуа нямаха победа от седем срещи, но Роберто Сориано в 53-ата и Давид Иван в 76-ата донесоха трите точки над тима от остров Сицилия.

Удинезе победи Торино с 1:0 като гост. Единственото попадение в срещата бе дело на Стипе Перица с 41-ата минута. В 64-ата гостите от Удине останаха с човек по-малко на терена, след като Мола Ваге получи втори жълт и съответно червен картон.

Алавес с два гола за една минута, но Реал Мадрид победи на "Бернабеу"(ВИДЕО)