3. Милан продължава със силното си представяне (ВИДЕО+СНИМКИ)

Милан продължава със силното си представяне (ВИДЕО+СНИМКИ)

Гонсало Игуаин се разписа два пъти в рамките на седем минути

Милан записа втора поредна победа в Серия „А“ и пети последователен мач без поражение, след като в двубой от осмия кръг се наложи с 3:1 над опашкаря Киево.

Гонсало Игуаин се разписа два пъти в рамките на седем минути след асистенции на Сусо. Аржентинецът беше точен в 27-ата и 34-ата минута.

Десет минути след началото на второто полувреме Сусо записа трето голово подаване в актива си, а Джакомо Бонавентура вкара за 3:0 в полза на „росонерите“ с удар извън наказателното поле.

Седем минути по-късно Киево върна едно попадение. Ветеранът Серджо Пелисиер се разписа с удар от дъгата на пеналта след грешка на защитата на домакините.

С четвъртата си поредна загуба „летящите магарета“ останаха на последното място в класирането без победа от началото на сезона и с отрицателен актив от -1 точка. Милан вече е десети с 12 точки и мач по-малко.

Лацио продължава силното си представяне от старта на шампионата. „Орлите“ от Рим спечелиха с 1:0 като домакин на Фиорентина и с 15 точки се изравниха с втория в класирането Наполи. Точен за успеха беше Чиро Имобиле в 37-ата минута. Фиорентина е на шеста позиция с 13 точки.

Сампдория записа втора поредна победа, след като спечели с 1:0 гостуването си на Аталанта. Лоренцо Тонели вкара с глава четвърт час преди края след центриране на Гастон Рамирес от корнер. „Моряците“ са четвърти в подреждането на Серия „А“ с 14 точки, докато тимът от Бергамо е 17-и с шест пункта, на точка пред последните три тима в класирането.
Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1