3. Милан победи Интер на Trofeo TIM (ВИДЕО)

Милан победи Интер на Trofeo TIM (ВИДЕО)

В Италия се провежда приятелският мини-турнир Trofeo TIM, който включва отборите на Интер, Милан и Сасуоло

В Италия се провежда приятелският мини-турнир Trofeo TIM, който включва отборите на Интер, Милан и Сасуоло. Според регламента, отборите играят на принципа всеки срещу всеки в рамките на 45 минути. За победа в редовното време се присъждат 3 точки. В случай на равенство се изпълняват дузпи, като победителят получава 2 точки, а загубилият – 1.

В първата среща Милан победи Интер с 2:1. „Росонерите” поведоха в 3-ата минута с гол на Андреа Бертолачи. В 22-ата минута Карлос Бака направи 2:0. В 31-ата минута Марсело Брозович намали, но „нерадзурите” не успяха да сторят нещо повече, въпреки че в 37-ата минута Алекс от Милан беше изгонен.

Интер: Ханданович, Сантон, Жуан Жезус, Ковачич, Медел, Кондогбия, Ернанес (Брозович, 25), Йоветич, Икарди

Милан: Диего Лопес, Де Шильо, Алекс, Ели, Антонели, Бонавентура, Де Йонг, Бертолачи, Хонда (Романьоли, 38), Бака, Адриано