3. Михайлович недоволен от равенството с Милан

Михайлович недоволен от равенството с Милан

"Да спечелиш точка на „Сан Сиро” е добър резултат, но аз не съм доволен, защото имахме преднина от 2:0", ядосва се наставникът на Катания

Старши треньорът на Катания остана недоволен от представянето на своя отбор, въпреки равенството 2:2 с Милан на „Сан Сиро”.

Гостите поведоха с 2 гола през първото полувреме след попадения на Макси Лопес и Рикиути. „Росонерите” се добраха до равенството с 2 гола на Бориело през втората част.

„Да спечелиш точка на „Сан Сиро” е добър резултат, но аз не съм доволен, защото имахме преднина от 2:0. Знаехме, че трябва да изиграем второто полувреме като първото. Милан има футболисти, които могат да сменят рязко темпото на игра, ано ако бяхме задържали резултата в началото на второто полувреме, може би мачът щеше да завърши по различен начин.

Много бързо допуснахме намаляване на резултата. След това имахме няколко положения за гол, но вместо ние отбеляза Милан”, коментира Михайлович след края на мача.