3. Меси: Този мач срещу Атлетико ще бъде различен

Меси: Този мач срещу Атлетико ще бъде различен

Звездата на Барселона Лионел Меси коментира тегления жребий за осминафиналите в Купата на Краля. Според аржентинецът тази среща между каталунци и „дюшекчии” ще бъде коренно различна от срещата, която изиграха двата отбора преди месец. В тогавашния мач от Примера Барса смачка Атлетико с 6:1 и се подигра с надеждите им за добро представяне в първенството.

Меси даде интервюто след специално събитие, на което той получи наградата за личност на месеца. Наградите бяха връчени от радиопродуцента Луис Дел Олмо, на дванадесетото издание на „Наградите за Личности”.

„Ще бъде много трудна среща. Това, което се случи няма да се повтори. Онзи мач бе изключителен, но трябва да признаем, че имахме голяма доза шанс. Все пак, не всеки ден водиш 3:0 до десетата минута. Сигурен съм, че те ще дадат всичко от себе си, за да покажат, че това е било случаен резултат. Ние ще дадем всичко от себе си, за да победим отново”, каза Меси.
Расистки скандал в мач на Лацио от Лига Европа

Футболист на Лацио бе заменен заради обиди по негов адрес

Лудогорец благодари на феновете си

За подкрепата в мача срещу Андерлехт

Кирил Десподов: Влязох в точния момент, за да променя мача

„Още няколко минути и щяхме да победим“, заяви националът ни след мача с Виктория

Халф на Андерлехт: Мислехме, че мачът е свършил, когато Лудогорец изравни

„За щастие имаше засада“, коментира Марио Стрьойкенс

Наказаха треньора на Десподов в ПАОК

Старши треньорът на ПАОК (Солун) Разван Луческу беше наказан от Дисциплинарната комисия на гръцката Суперлига с 23-дневно отстраняване от игралното поле и съблекалнята

Холанд преподписва с Манчестър Сити за дълго

Суперзвездата на Манчестър Сити Ерлинг Холанд има желание да остане в клуба и изглежда готов да подпише нов договор

Моуриньо е доволен от равенството срещу Манчестър Юнайтед

Моуриньо получи червен картон през второто полувреме за бурна реакция към съдийско решение

Треньорът на Андерлехт: Трябваше да проявим търпение