3. Майорка с първи успех за сезона в Ла Лига (ВИДЕО)

Майорка с първи успех за сезона в Ла Лига (ВИДЕО)

Райо Валекано загуби вкъщи с 0:2

Отборът на Майорка надигра Райо Валекано с 2:0 като гост в двубой от третия кръг на испанската Ла Лига и записа първи успех за сезона.

Така Майорка събра 4 точки на седмо място в класирането, а Райо Валекано допусна първа загуба и заема деветата позиция също с 4 точки.

Ведат Мурики откри за гостите още в 13-ата минута след асистенция на Дани Родригес.

Футболистите на Майорка поискаха дузпа в 20-ата минута за нарушение срещу Мурики, но такава не бе отсъдена.

Радамел Фалкао пък удари греда за домакините в 34-ата минута.

Второто попадение за Майорка бе дело на 21-годишния корейски полузащитник Канг-Ин Лий, който покачи на 2:0 в 64-ата минута.

Майнц удари новака Санкт Паули

С класическото 3:0 в мач от VI кръг на Бундеслигата

Евертън и Нюкасъл се занулиха в мач с отменен гол и пропусната дузпа

Двата тима не си отбелязаха голове

Аталанта разби Дженоа след хеттрик на Ретеги (ВИДЕО)

Бергамаските надвиха опонента си с 5:1

Милан ще се опита да се справи с Фиорентина със състава от мача с Интер

Отборът залага на сигурното

Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач (ВИДЕО)

Отборът на Мъри победи Сивасспор

Бившият треньор на ЦСКА Саша Илич бе уволнен от Пари НН (ВИДЕО)

Руският клуб изписа сърбина за слаби резултати

Тиаго Мота разкри как Юве ще се справи без Бремер

Всички в ще дадат нещо повече на терена заради контузията му, смята треньорът на „бианконерите“

Манчестър Сити имаше проблеми срещу Фулъм, но все пак се върна към победите (ВИДЕО)