3. Мъри взе точка от Олимпиакос, ще изпълни коректно договора си с Астана (ВИДЕО)

Мъри взе точка от Олимпиакос, ще изпълни коректно договора си с Астана (ВИДЕО)

Клубът от Казахстан обаче остава последен в група "В" на Лига Европа

Воденият от Станимир Стоилов тим на Астана спечели втора точка в групите на Лига Европа след 1:1 срещу лидера Олимпиакос, но намали до минимум шансовете си за футбол през пролетта. Гръцкият гранд беше разбил казахския състав с 4:1 преди две седмици, а сега гостуваше и се задоволи с равенство, което със сигурност ще ги остави поне втори след 4-ия кръг на група „В”.

Астана поведе в 8-ата минута. Твумаси проби отдясно и пусна във вратарското поле, където непокритият Джордже Деспотович само отклони в мрежата.

Олимпиакос изравни в 29-ата минута, когато Себа беше забравен при центриране отдясно на Георгиос Мантатис и прониза мрежата на Астана с глава.

Гостите можеха да осъществят пълен обрат след лошо изчистена топка пет минути преди края, но Андре Мартинс улучи напречната греда.

Така, Олимпиакос води със 7 точки, следван от АПОЕЛ Никозия на Живко Миланов с 6 /-1 мач/, Йънг Бойс с 4 /-1/ и Астана с 2 точки.

От 20 ч АПОЕЛ приема Йънг Бойс.

По-рано Станимир Стоилов обяви пред „Дарик”, че ще изпълни коректно договора си с Астана, който е за още една година.

Миналата седмица Мъри стана за трети път шампион на Казахстан с тима на Астана.

Мениджърът на Тотнъм след 2:3 от Брайтън: Ужасна загуба

Мениджърът на Тотнъм Анге Постекоглу обяви, че представянето на отбора му във второто полувреме при загубата от Брайтън с 2:3 е било "неприемливо"

Абърдийн и Митов с нов успех в Шотландия (ВИДЕО)