3. Мъри получи 4 подаръка за 44-ия си рожден ден, Пелето поднесе единия (видео)

Мъри получи 4 подаръка за 44-ия си рожден ден, Пелето поднесе единия (видео)

Станимир Стоилов и Анортозис са на крачка от участие в плейофите след 4:1 над Докса

Воденият от българския специалист Станимир Стоилов кипърски гранд Анортозис записа пореден впечатляващ успех в местния шампионат, след като навръх 44-ия рожден ден на своя наставник разби с 4:1 Докса в мач от 21-ия кръг на първенството.

Два гола на стадион „Антонис Пападопулос” реализира Кафу, разписал се в 12-ата и 49-ата минута, след като преди това Галеано бе изравнил резултата с попадение за гостите, паднало в 36-ата минута.

Третият гол за домакините бе дело на Марангос десетина минути след почивката, а българският национал на домакините Станислав Ангелов оформи крайното 4:1 в заключителната част на двубоя.

Двубоят се игра пред празни трибуни, тъй като отборът на Анортозис бе лишен от подкрепата на своите привърженици заради ексцесиите по време на гостуването преди два кръга на предпоследния в класирането Ермис, при което Анортозис отстъпи драматично с 1:2 (с голове в 91-ата и 93-ата минути), а заради гостуващите фенове срещата бе прекратена.

След днешния успех съставът на Мъри е само на крачка от влизане в плейофите за титлата, тъй като момчетата на българския наставник вече се намират само на 2 точки зад четвъртия Аполон, който обаче е с мач повече.

До края на шампионата остават пет кръга.

Преговорите с Александър-Арнолд и Ван Дайк са в застой

Ливърпул може да изпусне двамата си бранителя без пари догодина

Голове на Англия и Гърция

"Трите лъва" са домакин на двубоя от Лигата на нациите

Кой е големият фаворит в Лигата на нациите?

Испания защитава трофея в турнира на УЕФА

Лекар с тежка прогноза за Дани Карвахал

Десният бек на Реал Мадрид получи тежка контузия по време на мача с Виляреал

Гатузо №1 в Хърватия за месеца

Отборът на Гатузо Хайдук Сплит постигна убедителна победа срещу Шибеник с 4:0

Играч на Порто със страхотен жест към момче, което връща топките

Нико Гонсалес, който беше избран за играч на мача с Брага, връчи статуетката си на дете